Вибір канала комунікації з ТКЦ «SCRIPTUM»


Любі друзі та колеги!
Вітаємо Вас на нашому сайті psychotherapia.com.ua!

Протягом останнього року Тренінгово-Консультаційний Центр «SCRIPTUM» провів он-лайн 12 надзвичайно цікавих, якщо не унікальних, курсів, семінарів та лекторіїв у сфері психотерапії. До минулого року ми проводили події вживу. Сподіваємося, що й цього року ми теж повернемося до проведення таких живих подій.

Ми сподіваємося на Вашу цікавість та інтерес до наших освітніх подій, що постійно визнаються аудиторією як надзвичайно якісні, доступні, структуровані, глибокі та цікаві. Запевнюємо Вас, що використаємо Вашу до нас довіру найкращим чином, запрошуючи не менш гідних та цікавих ведучих.

Ми також хочемо одночасно бути корисними і інформативними, проте й не надокучливими. Однак, останнім часом комунікація здійснювалася за різними каналами (e-mail, Fb messenger, viber, telegram) і дехто з вас отримував кілька повідомлень, з кількох каналів одночасно. Це могло відволікати та дратувати. Тому, ми маємо на меті вдосконалення нашого сервісу, систематизацію та організацію нашої бази клієнтів. І просимо Вас допомогти нам у вирішенні цього завдання.

Для цього треба просто вибрати зручний для Вас канал комунікації з нами.
Натисніть одну з запропонованих кнопок з логотипом комунікатора внизу.

Вас буде перенаправлено у Ваш обраний месенджер. Вишлійть будь-що нам у відповідь: «+«, чи «привіт«, чи Ваше особисте послання. Система зафіксує канал і надалі Ви отримуватимете наші повідомлення саме туди. У такому разі ми гарантовано турбуватимемо Вас лише туди і лише раз на 3-4 тижні, з інформацією про події наступного місяця або про нові проекти.

Щиро Вам дякуємо наперед і сподіваємося на плідну подальшу співпрацю.

З повагою,

Служба клієнтської підтримки ТКЦ «SCRIPTUM»

asd   asd