Відео

Видеозаписи семинаров

 

Проф. Олександр Фільц. Лекторій (чотири 90-хвилинні лекції): «Залежності та психотерапія залежностей. Новітній погляд»
Абсолютно нова авторська концепція та розробка, що вже претендує на статус нової модальності в ЄАП. Ми будемо піонерами, що базуючись на нових даних нейронауки та новітніх дослідженнях кількох інститутів та організацій в Україні, створюють нове бачення та підходи у цій надзвичайно розповсюдженій проблемі.

Подробнее

Проф.Олександр Фільц. Лекторій (чотири 90-хвилинні лекції): «БОРДЕРЛЯЙН та межові стани. Виникнення, проявлення та діагностика, підходи до терапії»
Матеріал авторський, напрацьований десятиліттями практики у сфері як психіатрії, так і психотерапії та психоаналізу. Лектор, надзвичайно доступно та системно, з великою кількістю клінічних прикладів, викладає надзвичайно складний матеріал, на тему, що є дуже складною та неоднозначною у нашій психотерапевтичній практиці.
Подробнее

Проф.Др.Карл Голлінг (Австрія) 2-денний семінар: «Тлумачення снів у класичному (Фрейдистському) психоаналізі»
«Якщо ви хочете зрозуміти невроз, спочатку потрібно зрозуміти сон, і як він працює. Знання, представлені на цій лекції / семінарі, стосуються саме снів. Будуть представлені типи снів, механізми, які запускаються за для їх утворення, та їх функції.» К.Голлінг

Подробнее

Проф. Карл Голлінг (Австрія) 1-денний семінар: «Психопати — небезпечні особистості»
«Швидше за все, кожен з нас стикався з однією з особистостей, описаних на цьому семінарі. Ви можете знайти їх у родині, на побаченнях, у подружжі, серед друзів та колег. Розпізнавання небезпечних психопатів є вирішальним і може врятувати ваше життя. Ви можете бути у відносинах з одним з них, і не знати, як вийти зі стосунку. Якщо це так, — цей семінар призначений для вас.» Проф.Др.Карл Голлінг
Подробнее

Проф.Карл Голлінг (Австрія) 2-денний семінар: «НЕВРОЗИ»
Невроз – джерело страждання та рушій культури, чи не найбільш поширена патологія, з якою доводиться стикатися у приватній психотерапевтичній практиці.
Психоаналітична теорія розуміння та лікування неврозів від Карла Голлінга

Подробнее


Юрко Прохасько (Львів) лекція (90 хвилин): «Психоаналіз як теорія Новочасності»»
Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я сердечно запрошує усіх зацікавлених на п’яту публічну лекцію в рамках щорічної акції «Фройдівські читання у Львові». 

Подробнее


Андрій Молодорич. Лекція (4 години): «Психология управления человеком»
ПСИХОЛОГІЯ УПРАВЛІННЯ ЛЮДИНОЮ це розширена ON-LINE лекція (3,5 години + перерва) про СУЧАСНІ ТЕОРІЇ УПРАВЛІННЯ в простих і зрозумілих схемах. 

Подробнее


2-денний семінар «Стратегії психодинамічної терапії психотичних та межових пацієнтів» став — «Психодинамічним консиліумом»
Лектори (чи учасники консиліуму) це п’ять зірок сучасної психотерапії України та Австрії: Проф.Др. Олександр Фільц (Львів). Проф.Др. Карл Голлінг (Відень), Людмила Самсонова (Львів), Маг. Шьонхарт Вальтрауд (Відень), Проф.Др. Райнер Данцингер (Грац).

Подробнее


Юрій Прохасько. Курс лекцій (48 годин — 6 днів по 4х90-хвилинні лекції: «Весь цей Фройд: реконструкція пошуків теорії»
…цими лекціями про Фройда і про психоаналіз Ви будете насолоджуватися, заслуховуватися як романом, як поезією. Це психоаналітична біографічна сага про Фройда та його творчість… 

Подробнее


Джозеф Нобель Фройд (Іспанія). 2-денний семінар: «Психоаналітична психотерапія з дітьми та підлітками»
Коли до нас на психотерапію приходить дитина, ми повинні знати, як допомогти їй та її родині. Перш за все нам потрібна клінічна діагностика: це означає, що ми повинні дізнатися, де саме перебуває ця дитина чи підліток: де в сім’ї; де у головах батьків; де своєму власному світі. Дізнатися, де він, чи вона, насправді є — це наш виклик!
Джозеф Нобель Фройд (Joseph Knobel Freud).

Подробнее


Проф. Олександр Фільц. Лекторій (8×90 хвилинних лекцій): «Наукові та філософські підґрунтя психотерапії»
Як і чому працює психотерапія? Які ключові концепції закладені в основу психотерапії з точки зору наукових та філософських знань цивілізації, від часів античної Греції та Риму до сучасного часу? 

Подробнее


Джозеф Нобель Фройд (Іспанія) – 2-годинна Q&A сесія: «Дитячий психоаналіз — запитання та відповіді»
Під час поведеня чудового семінару «Психоаналіз з дітьми та підлітками» у лютому у чаті семінару було задано надзвичайно велику кількість запитать від учасників. А часу на відповіді на ці запитання не вистачило. 

Подробнее


Барбара Фітцджеральд (Ірландія) 2-денний он-лайн семінар: «Перенесення і Контр-перенесення: відстань, присутність та потенційний простір у терапевтичних стосунках
Носійка 40-річного досвіду психотерапевтичної суспільної, клінічної та приватної практики, дослідниця та викладачка, Барбара Фітцджеральд, розгляне цю тему з точки зору цілої низки теоретичних ракурсів, включаючи наративну уяву, прив’язаність, соматичні, чуттєві та розумові (мозкові) перспективи, які стали доступними через новітні дослідження у розумінні цих процесів афективною нейронаукою.
Подробнее

Джозеф Нобель Фройд (Іспанія) – 6-денний поглиблений курс «ПСИХОАНАЛІТИЧНА ПСИХОТЕРАПІЯ З ДІТЬМИ ТА ПІДЛІТКАМИ»ПОГЛИБЛЕНИЙ КУРС (не для новачків) відомого іспанського психотерапевта, психоаналітика, члена родини Фройдів, Джозефа Нобеля Фройда (Joseph Knobel Freud), складається з 3-х дводенних семінарів 14-15 травня, 11-12 червня та 16-17 липня 2021 р.
Подробнее


Проф.Олександр Фільц (Львів) 2-денний семінар: «Психіатрична діагностика. «Пентаграма Фільца» (авторська модель)»
Особистий внесок президента УСП, Проф.Др.Олександра Фільца у розвиток вітчизняної психотерапії складно переоцінити. 

Подробнее

Барбара Фитджеральд «Суицид и бессознательные процессы. Кто живет, а кто умирает?»
На этом семинаре Барбара Фитцджеральд, ирландский психоаналитик и психотерапевт, будет использовать богатый клинический опыт, исследуя индивидуальную динамику, семейные аспекты до и после попытки самоубийства, влияние самоубийства пациента на психотерапевта и культурные бессознательные силы в отношении самоубийства.Подробнее