Проф.Олександр Фільц. Лекторій (чотири 90 хвилинні лекції): «БОРДЕРЛЯЙН та межові стани. Виникнення, проявлення та діагностика, підходи до терапії»

Фільц. Психотерапія залежностей

Матеріал авторський, напрацьований десятиліттями практики у сфері як психіатрії, так і психотерапії та психоаналізу. Та ще й лектор, що надзвичайно доступно та системно, з великою кількістю клінічних прикладів, викладає надзвичайно складний матеріал, на тему, що є дуже складною та неоднозначною у нашій психотерапевтичній практиці.

«У дводенному семінарі (*йдеться також про 1-денний семінар «ЗАЛЕЖНОСТІ та ПСИХОТЕРАПІЯ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ. Новітній погляд.») пропонується розглянути дві актуальні теми нинішньої психотерапевтичної практики.
1. Borderline condition — межові стани — у історичному, концептуальному, діагностичному і терапевтичному аспектах.
2. Addictions — у розрізі нашої власної концепції, з урахуваннями дискусій нашого інституту залежностей та робочої групи, яка намагається сформувати специфічні контури психотерапії залежностей, як окремого та самостійного напрямку.
3. Перед цими двома темами, однак, пропонується повторний (з урахуванням попередніх семінарів) розгляд авторської інтегральної схеми діагностики всіх психіатричних синдромів («пентаграма») для наочнішого розуміння місця межових станів та адикцій серед інших психіатричних станів та синдромів.»

Олександр Фільц

Перегляд на 1 тиждень — 1000 грн.

Скачування — 1500 грн.