Проф. Олександр Фільц. Лекторій (чотири 90-хвилинні лекції): «ЗАЛЕЖНОСТІ та ПСИХОТЕРАПІЯ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ. Новітній погляд»

Фільц. Психотерапія залежностей

Це абсолютно нова авторська концепція та розробка, що вже претендує на статус нової модальності в ЄАП. Ми будемо піонерами, що базуючись на нових даних нейронауки та новітніх дослідженнях кількох інститутів та організацій в Україні, створюють нове бачення та підходи у цій надзвичайно розповсюдженій проблемі.

«У дводенному семінарі (*йдеться також про 1-денний семінар «БОРДЕРЛЯЙН та межові стани. Виникнення, проявлення та діагностика, підходи до терапії.») пропонується розглянути дві актуальні теми нинішньої психотерапевтичної практики.

1. Borderline condition — межові стани — у історичному, концептуальному, діагностичному і терапевтичному аспектах.

2. Addictions — у розрізі нашої власної концепції, з урахуваннями дискусій нашого інституту залежностей та робочої групи, яка намагається сформувати специфічні контури психотерапії залежностей, як окремого та самостійного напрямку.

3. Перед цими двома темами, однак, пропонується повторний (з урахуванням попередніх семінарів) розгляд авторської інтегральної схеми діагностики всіх психіатричних синдромів («пентаграма») для наочнішого розуміння місця межових станів та адикцій серед інших психіатричних станів та синдромів.»

Олександр Фільц

Перегляд на 1 тиждень — 1000 грн.

Скачування — 1500 грн.